تغییرات گسترده لایحه برنامه ششم توسط نمایندگان/ برنامه ششم تا ۲ ماه آینده مصوب می‌شود

عضو کمیسیون تلفیق برنامه ششم به تسنیم خبر داد

تغییرات گسترده لایحه برنامه ششم توسط نمایندگان/ برنامه ششم تا ۲ ماه آینده مصوب می‌شود

تاریخ خبر 19 مهر ۱۳۹۵

قاضی زاده هاشمی.

عضو کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه مجلس گفت: لایحه پیشنهادی دولت برای برنامه ششم توسعه توسط نمایندگان تغییرات زیادی تا کنون داشته و در کمیسیون تلفیق در حال بررسی است.

احسان قاضی‌زاده اظهار داشت: کمیسیون تلفیق مجلس برای تجمیع لوایح الحاقی و موضوعات مطرح شده در کمیسیون‌ها و کمیته‌های تخصصی در حال بررسی است.

وی ادامه داد: هم‌اکنون تا بند 5 لایحه دولت و تغییراتی که نمایندگان در آن داده‌اند که بیشتر شامل کلیات طرح است، بررسی شده و مجلس سعی دارد با استفاده از اختیارات خود نقاط ضعف این لایحه را پوشش دهد.

عضو کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه مجلس بیان کرد: پیش‌بینی این است که تا یک ماه آینده بررسی لوایح مربوط به برنامه ششم توسعه در ‌کمیسیون تلفیق مصوب شده و به صحن علنی مجلس برود.

قاضی‌زاده با بیان اینکه بخش زیادی از برنامه پیشنهادی دولت در نهایت تغییر می‌کند، تصریح کرد: البته در برخی از موارد ذات پیشنهاد دولت بر سر جای خود باقی مانده اما در مورد آن‌ها پیشنهاداتی توسط نمایندگان داده شده که در حال بررسی هستند.

عضو کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه مجلس بیان کرد: تا کنون موضوعاتی مانند اولویت‌های فرابخشی، شاخص‌های اصلی اقتصاد مقاومتی و سایر موارد کلی بررسی شده اما تا 2 ماه آینده لایحه در صحن علنی نیز مصوب شده و به دولت ابلاغ می‌شود.


منبع: خبرگزاری تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + 5 =