موانع پیش روی 230 واحد تولیدی در استان فارس برداشته شد

موانع پیش روی 230 واحد تولیدی در استان فارس برداشته شد

شیراز -معاون هماهنگی اموراقتصادی و توسعه منابع استانداری فارس گفت : خروجی اقدامات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در این استان منجر به رفع مشکلات 230واحد تولیدی شده و رونق این واحدها با ظرفیت کامل کاری را در پی داشته است .

 تاریخ خبر : یکشنبه  14/6/1395

.


یدالله رحمانی یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تاکنون در قالب 85جلسه تشکیل شده این کارگروه ، موانع پیش روی 509واحد تولیدی مورد بررسی قرار گرفته و 841مصوبه برای رفع این مشکلات نیز به تصویب رسیده است .
به گفته رحمانی با پیگری های انجام شده خوشبختانه مشکلات 230واحد یعنی معادل 45درصد از واحدها حل شده ، 41درصد نیر مشکلاتشان در دست پیگیری است که بزودی حل خواهد شد .
وی ادامه داد: مشکلات 14واحد باقی مانده از مجموع واحدهای تولیدی یاد شده نیز هنوز منجر به نتیجه و رفع مشکل نیز نگردیده است .
رحمانی با اشاره به جدیت دولت تدبیر و امید برای رونق بخشی هر چه بیشتر به فضای کسب و کار در مراکز استانها تصریح کرد: جلسات این کارگروه در فارس هفته ای دو جلسه که یکی در محل استانداری و دیگری در محل یکی از شهرستانهای استان به صورت مستمر برگزار و مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی واحدهای مشکل دار مورد رسیدگی قرار می گیرد .


منبع: خبرگزاری ایرنا

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + 20 =