معرفي اعضاي جديد هيات عامل صندوق توسعه ملي

معرفي اعضاي جديد هيات عامل صندوق توسعه ملي

تاریخ خبر 1395/6/1

.


نشست معارفه اعضاي جديد هيات عامل صندوق توسعه ملي برگزار شد.  به گزارش مهر بر اين اساس عليرضا صالح به عنوان قائم‌مقام رييس هيات عامل، حميدرضا تيموري به سمت معاون سرمايه‌گذاري داخلي و عليرضا ساعدي سارخانلو نيز به عنوان معاون اقتصادي و همكاري‌هاي بين‌المللي صندوق توسعه ملي و سرپرست معاونت سرمايه‌گذاري خارجي معرفي شدند.

احمد دوست‌حسيني، رييس هيات عامل صندوق توسعه ملي گفت: با صدور حكم انتصاب اعضاي هيات عامل توسط رييس‌جمهور اميد مي‌رود هر چه سريع‌تر روند فعاليت‌هاي صندوق با جديت از سر گرفته شده و دوران فترت مديريتي رخ داده به زودي جبران شود.  وي با اشاره به سوابق تخصصي و اجرايي هر يك از اعضاي جديد هيات عامل صندوق توسعه ملي به تقسيم كار و مسووليت‌هاي اعضاي هيات عامل در قالب معاونت‌هاي مختلف صندوق توسعه ملي پرداخت.  در اين نشست هر يك از اعضاي جديد هيات عامل ضمن بيان ديدگاه‌هاي خود، آمادگي و ضرورت استفاده از تجربيات بدنه كارشناسي و مديريتي صندوق را براي پيشبرد بهتر اهداف و فعاليت‌هاي آن يادآور شدند.

انتصاب 2 معاون سازمان امور مالياتي

رييس سازمان امور مالياتي در احكامي جداگانه معاون ماليات‌هاي مستقيم و معاون ماليات بر ارزش‌افزوده سازمان را منصوب كرد.

به گزارش فارس، عليرضا طاري‌بخش، معاون ماليات بر ارزش‌افزوده سازمان امور مالياتي جاي خود را به محمد مسيحي، مديركل ارزش‌افزوده شهر تهران داد.  

گفته مي‌شود عليرضا طاري‌بخش، معاون پيشين ارزش‌افزوده بازنشسته شده است همچنين تقوي‌نژاد در حكم ديگري نادر جنتي كه پيش از اين معاونت توسعه و مديريت منابع را بر عهده داشت به عنوان معاون ماليات‌هاي مستقيم منصوب شد.

پيش از اين محمدتقي پاكدامن اين سمت را بر عهده داشت كه به عنوان رييس شوراي عالي مالياتي جاي تراب‌زاده را گرفته است. به نظر مي‌رسد، اين تغيير و تحولات در سطح مديران ارشد و مياني سازمان مالياتي در راستاي اجراي طرح نظام جامع مالياتي باشد. همچنين قرار است در اين طرح دو معاونت ماليات‌هاي مستقيم و ماليات ارزش‌افزوده با يكديگر ادغام شوند.


منبع: روزنامه تعادل

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 17 =