طرح گردآوری کتاب نامه­ ای به فرزندم (نامه ­ها و مصاحبه­ هایی از مفاخر و مشاهیر ماندگار تولید و کارآفرینی ایران به فرزندان و جوانان کهن­ دیار ایران­ زمین)

کارآفرین ارزشمند و مدیر گرانقدر عضو انجمن مدیران صنایع

گردآوری و پژوهش این مجموعه کتاب از سال ۱۳۹۴ آغاز گردیده که تاکنون جلد اول و دوم آن به شرح زیر به چاپ سوم و دوم رسیده­ است:

جلد اول؛ شامل ۶۱ نامه، سروده، وصیت نامه و مصاحبه در ۵۰۴ صفحه از مفاخر و مشاهیر ماندگار تاریخی و معاصر در عرصه­ های: فرهنگ و جامعه، زبان و ادب فارسی، هنر، و علوم و فنون می باشد که طی سال های ۱۳۹۴ تا ۱۳۹۶ گردآوری گردید و در خردادماه ۱۳۹۶ رونمایی شد.

جلد دوم؛ شامل ۶۸ نامه و مصاحبه در ۵۳۸ صفحه از مفاخر و مشاهیر ماندگار معاصر کشورمان در عرصه­ های: فرهنگ و جامعه، زبان و ادب فارسی، هنر، و علوم و فنون می باشد که طی سال های ۱۳۹۶و ۱۳۹۷ گردآوری گردید و در خردادماه ۱۳۹۷ رونمایی شد.

حامیان معنوی جلد اول و دوم این مجموعه کم­ نظیر عبارتند از: کمیسیون ملی یونسکو در ایران، انجمن آثار و مفاخر فرهنگی کشور، مؤسسه فرهنگی اکو، مرکز دائره­ المعارف بزرگ اسلامی، بنیاد سعدی و شبکه چهار سیما.

اکنون به امید خدا و در تداوم این راه زیبا و جاودانه؛ با حمایت ارزشمند و معنوی انجمن مدیران صنایع ایران و به پاس بزرگداشت چهلمین سال فعالیت آن، گردآوری جلد سوم این مجموعه کتاب را آغاز نموده و آن را منحصراً به آثار شما مفاخر و مشاهیر تولید و کارآفرینی کهن ­دیار ایران ­زمین اختصاص داده­ ایم. لذا مایه افتخار خود می­ دانیم نامه یا مصاحبه­ ارزشمند جنابعالی خطاب به فرزندان و جوانان آینده­ ساز کشورمان در این کتاب درج و چاپ گردد.

پیشاپیش از جنابعالی برای خلق چنین آثاری مالامال از عشق، امید، دغدغه و تأکید بر اندیشه­ های بی­ بدیل و ناب تولید و کارآفرینی خطاب به جوانان، فرزندان و خانواده­ های ایرانی سپاسگزاریم و اطمینان داریم قدم ­های هر چند کوچک امروزمان، جهش ­های فردای جوانان، تمدن و کل بشریت را به دنبال خواهدداشت.

عزیزانی که تاکنون آثارشان برای چاپ در جلد سوم کتاب ارسال نشده است می­ توانند با شماره تلفن ۰۳۱۷  ۵۳۴  ۰۹۱۲ جناب آقای رضا زمانی مدیر عامل موسسه فرهنگی – هنری نامه­ های «سرزمین نوروز» تماس حاصل فرمایند تا اقدامات بعدی صورت گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × چهار =