اعلام آمادگی اتاق بازرگانی تهران برای همکاری با مجلس جدید

نایب رییس اتاق بازرگانی مطرح کرد

 اعلام آمادگی اتاق بازرگانی تهران برای همکاری با مجلس جدید

جمعه ۱۴ اسفند ۱۳۹۴ – ۰۹:۵۴


 

.

تعامل اتاق بازرگانی به عنوان پارلمان بخش خصوصی و همچنین مشاوره قوای سه‌گانه با مجلس شورای اسلامی آینده به جهت تصویب قوانین و مقرراتی که فعالیت فعالان اقتصادی را تسهیل کند حائز اهمیت است که در این راستا نایب رییس اتاق بازرگانی تهران درخصوص همه نوع همکاری اتاق بازرگانی با مجلس جدید، اعلام آمادگی کرد.

 

علاء میرمحمد صادقی گفت: با تعدادی از نمایندگان مجلس جدید آشنایی دارم؛ آن‌ها افرادی هستند که کم و بیش دارای اطلاعات اقتصادی خوبی هستند.

 

وی افزود: در هر صورت باید وضع موجود را پذیرفت و اتاق بازرگانی هم نهایت همکاری‌ را با مجلس جدید خواهد داشت، چرا که سال آینده مسائل اقتصادی مختلفی داریم که باید برای آن‌ها با تفاهم، راهکار‌هایی پیدا کنیم لذا اتاق بازرگانی اعلام آمادگی می‌کند که با مجلس آینده همه نوع همکاری با مجلس آینده داشته باشد.

 

میرمحمد صادقی عنوان کرد: بعضی نمایندگان هنوز خودشان را نشان ندادند به خصوص نمایندگان تهران؛ همچنین چندان در افکار عمومی از جهت روش و اطلاعات اقتصادی شناخته شده نیستند. اما اگر در مجلس جدید بین نمایندگان انسجام وجود داشته باشد می‌توانند خیلی زود به مسائل اقتصادی مسلط شوند.


منبع: خبرگزاري ايسنا – کد خبر: 94121408873

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 6 =