فرانسه بدنبال اشتغال جوانان ایرانی است!

روحانی در گفتگوی تلویزیونی:
کسی با صندوق رای قهر نکند/فرانسه بدنبال اشتغال جوانان ایرانی است

خبرگزاري مهر: شناسهٔ خبر: 3040606 – سه‌شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۴ – ۱۹:۳۱

رئیس‌جمهور با اشاره به انتخابات پیش رو گفت: هیچ‌کس با صندوق انتخابات قهر نکند، همه باید در کنار صندوق انتخابات باشیم تا انشاءالله یک حماسه بسیار بزرگ دیگری توسط ملت ما در ۷ اسفند خلق شود.
به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام حسن روحانی به مناسبت سی و هفتمین دهه فجر انقلاب اسلامی در گفتگوی زنده تلویزیونی که از شبکه اول سیما در حال پخش است، گفت: ایام دهه فجر را به مردم ایران تبریک می گویم و خداوند را به خاطر همه نعمت هایی که به ملت ایران داد شکر می کنم. از پیروزی انقلاب تا پیروزی دفاع مقدس و موفقیت های اخیر در صحنه مذاکرات.
وی ادامه داد: همچنین به ملت ایران به خاطر شرایط جدید در تعامل با جهان و شرایط نو برای فعالیت، همه کوششگران در صحنه اقتصادی تبریک می گویم.
رئیس جمهور با اشاره به ایام دهه فجر گفت: این ایام، ایام خاطره انگیزی است. از روزهایی که مردم منتظر امام بودند تا زمانی که امام به ایران بازگشت و تا زمانی که انقلاب پیروز شد و مردم توانستند در سایه وحدت و رهبری امام به پیروزی برسند.
وی اظهارداشت: امیدوارم ملت در همه صحنه ها سرافراز باشند و از این فرصت گفتگوی تلویزیونی برای بیان شرایط جدید کشور استفاده میکنم.
رئیس جمهور در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به حضورش در نوفل‌لوشاتو گفت: من در نوفل‌لوشاتو در محضر امام بودم و در آنجا مجد و عظمت ملت ایران و احترامی که جهانیان برای رهبری قائل بودند را می دیدم. آن روزها فراموش نشدنی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + 14 =