دفتر اتاق مشترک بازرگانی ایران و ایتالیا در شیراز راه‌اندازی می‌شود

عضو هیات نمایندگان اتاق شیراز خبر داد

دفتر اتاق مشترک بازرگانی ایران و ایتالیا در شیراز راه‌اندازی می‌شود

تاریخ خبر: 8 شهریور 1396
.

بر اساس تفاهم‌نامه اتاق مشترک با اتاق ایران و ایتالیا، شعبه‌ای از این اتاق مشترک در اتاق شیراز به زودی آغاز به کار می کند.

یلدا راهدار


بر اساس تفاهم‌نامه امضا شده میان اتاق بازرگانی، صنایع، معدن و کشاورزی شیراز و اتاق مشترک بازرگانی ایران و ایتالیا، به زودی شعبه‌ای از این اتاق مشترک در اتاق شیراز آغاز به کار می‌کند.

یلدا راهدار، عضو هیات نمایندگان اتاق شیراز ضمن اعلام این خبر گفت: اتاق مشترک ایران و ایتالیا یکی از بزرگ‌ترین اتاق‌های بازرگانی مشترک ایران با کشورهای اروپایی است که خدمات خوبی در بخش‌های مختلف به فعالان اقتصادی ارائه می‌کند.

وی افزود: ایتالیا مناسبات اقتصادی و تجاری خوبی با کشور ما دارد و افتتاح شعبه اتاق مشترک ایران و ایتالیا در شیراز، فرصت خوبی برای حضور پایدار کالاهای تولیدی استان فارس در بازار این کشور است.

راهدار بابگفت: اتاق مشترک ایران و ایتالیا در زمینه‌هایی ازجمله همکاری و گسترش روابط اقتصادی، کمک به انجام معاملات تجاری-بازرگانی و اقتصادی، تبادل تکنولوژی بین بازرگانان ایرانی و ایتالیایی، ایجاد شرایط برای سرمایه‌گذاری در هر دو کشور و سازمان‌دهی نشست‌ها و سمینارها و برپایی نمایشگاه‌ها فعال است.

او ادامه داد: ایجاد شعبه‌ای از این اتاق مشترک در اتاق شیراز، نویدبخش اتفاقات مثبت برای فعالان بخش خصوصی فارس است.


منبع: پایگاه خبری اتاق ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 18 =