برگزاري هشتمین نمايشگاه تخصصي بين‌المللي در و پنجره در تهران

برگزاري هشتمین نمايشگاه تخصصي بين‌المللي در و پنجره در تهران

زمان برگزاری : 5 بهمن ماه  – هشتمین نمايشگاه تخصصي بين‌المللي در و پنجره تهران1395

تاریخ خبر: 3/11/1395

هشتمین نمايشگاه تخصصي بين‌المللي در و پنجره در تهران در 21 هزار متر مربع و با مشارکت 58 شرکت خارجی 5 بهمن آغاز به کار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه تجارت، در این نمایشگاه که به مدت 4 روز ادامه خواهد داشت، شرکت‌هایی از کشورهای ترکیه، چین، آلمان، بلغارستان، ایتالیا، بلاروس، اسپانیا، لهستان، اسلوونی و بلژیک حضور دارند؛ ضمن اینکه در بخش داخلی نیز 364 بنگاه مشارکت می‌کنند.

گروه‌های کالایی که در دو بخش داخلی و خارجی نمایشگاه در معرض دید بازدیدکنندگان قرار خواهد داشت، عبارت از انواع چهارچوب، سردر و فریم، ماشین‌آلات و ابزار تولید، مونتاژ و خط تولید در و پنجره، سیستم‌های تولید روباتیک و اتوماسیون صنعتی، درهای کشویی، گردان و اتوماتیک و.. است.

مهمترین اهداف برگزاری نمایشگاه مذکور معرفي ظرفيت‌هاي بالقوه و بالفعل كشور در این صنعت، شناسایی مشکلات، موانع و نقاط ضعف، تلاش برای جلب حمايت سازمان‌های دولتی، شناساندن تأثیر و نقش محصولات در و پنجره ساختمانی در استفاده بهینه از منابع انرژی، فراهم آوردن امکان ارتباط مستقيم و رودررو ميان توليدكنندگان و مصرف‌كنندگان به منظور آشنايي بهتر با نيازهاي بازار مصرف و همچنین شناسايي واحدهاي برتر در زمينه توليد، بازرگاني و خدمات مرتبط با موضوع نمايشگاه است.

در حاشیه برگزاری نمایشگاه مذکور برنامه‌های جانبی دیگری شامل کارگاه‌های آموزشی با عنوان کاربرد یراق‌آلات دو حالته در صنعت در و پنجره یو.پی.وی.سی، کنترل کیفیت حین تولید، تست پنجره، مدیریت بحران خرید و فروش، معرفی انواع شیشه و کاربرد آن در صنعت ساختمان، عملکرد یراق‌آلات و مباحث فنی آن در صنعت در و پنجره، برگزاری همایش و کارگاه‌های آموزشی در حوزه فناوری‌های نوین، بهره‌وری انرژی و انرژی‌های پاک و صرفه‌جویی در آب و صنعت تاسیسات برگزار خواهد شد.

این گزارش همچنین می‌افزاید که هیاتی متشکل از متخصصان و تجار کشور سوریه نیز از هشتمین نمايشگاه تخصصي بين‌المللي در و پنجره تهران دیدن خواهند کرد.

بر اساس این گزارش برگزاری این نمایشگاه گامي بلند و محکم در جهت ارائه نوآوري‌ها و توليدات مدرن اين رشته از صنعت محسوب مي‌شود و پیش‌بینی می‌شود مورد استقبال شركت‌هاي ساختماني، انبوه‌سازان، تعاوني‌هاي مسكن، مجتمع‌هاي مسكوني و تجاري،‌ هتل‌ها و نيز عموم مردم به عنوان مصرف‌كنندگان نهايي قرار بگیرد.

منبع: سازمان توسعه تجارت ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − هفت =