فعالیتهای تجاری و مسافری مرزهای خوزستان در اولین فرصت آغاز می شود

ناظر گمرکات خوزستان:

فعالیتهای تجاری و مسافری مرزهای خوزستان در اولین فرصت آغاز می شود

 

چذابه – ناظر گمرکات خوزستان در ارتباط با تعطیلی فعالیت های تجاری در مرزهای چذابه و شلمچه گفت: در اولین فرصت عملیات عادی سازی فعالیتهای تجاری و مسافری مرزها را شروع می کنیم.

محمدرضا جعفری در جریان بازدید از مرز چذاب در ارتباط با خدمات رسانی در ایام اربعین اظهار کرد: در این ایام کنار سایر سازمان ها فعالیت خود را افزایش داده و شیفت کاری آنها را از دو شیفت به سه شیفت ارتقا دادیم.

وی افزود: نیروهایی که حدود ۳۵ نفر در هر مرز بودند را دو برابر کردیم. همچنین تجهیزات و دستگاه های کنترلی مثل راکت های فلزی و ایکس. ری را نیز افزایش دادیم.

ناظر گمرکات خوزستان تصریح کرد: در هر مرز سه دستگاه ایکس. ری با تیم کامل مستقر و خدمات لازم را به زائران ارائه می دهیم.

جعفری در ارتباط با تعطیلی فعالیت های تجاری در مرزهای چذابه و شلمچه گفت: در اولین فرصت عملیات عادی سازی فعالیت های تجاری و مسافری مرزها را شروع می کنیم.

وی با اشاره به اینکه احتمالا از چهارشنبه یا پنجشنبه این هفته دوباره فعالیت های تجاری در مرزها شروع می شود، بیان کرد: از ۲۷ آبان ماه جاری عملا دیگر فعالیت تجاری در مرزها نداشتیم.

ناظر گمرکات خوزستان در پایان عنوان کرد: در این ایام تعطیل، فعالیت تجاری مرزها با مراجعه کنندگانی داشتیم و در صورت امکان خدمات رسانی لازم را ارائه می دادیم.


منبع: خبرگزاری مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − یازده =