تهران میزبان ٢٧٠ شرکت داخلی و خارجی در حوزه رنگ

تهران میزبان ٢٧٠ شرکت داخلی و خارجی در حوزه رنگ

یکشنبه / ۲۳ آبان ۱۳۹۵

.

صنایع تولید رنگ

  .


شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی رنگ، رزین، پوشش‌های صنعتی و مواد کامپوزیت از ۱۶ آذرماه به مدت چهار روز در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

 در این نمایشگاه ۲۷۰ شرکت داخلی و ۱۵۰ شرکت خارجی از کشورهای سوئیس، آلمان، اتریش، ایتالیا، اندونزی، تایوان، اوکراین، امارات، ترکیه، چین، اسپانیا، هند، فرانسه، هلند، سوئد، مالزی، انگلیس، کره‌جنوبی، آمریکا، هند، روسیه، هلند، لبنان، تایلند، استرالیا، اسلوانی و … درخواست حضور خود در نمایشگاه را اعلام و حضور پررنگی خواهند داشت.

«مهشید منفرد»، مدیر اجرایی این نمایشگاه در آستانه برپایی این نمایشگاه اظهار داشت: استقبال جهت حضور در نمایشگاه و ثبت‌نام همچنان ادامه دارد  که این امر بیانگر امید و اطمینان آنها از توسعه روابط اقتصادی با بازرگانان و سرمایه‌گذاران خارجی است.

به گفته وی، شورای سیاستگذاری براساس سیاست‌های اقتصاد مقاومتی اهداف دولت مبنی بر ترغیب ورود کالاهای سرمایه‌ای، ماشین‌آلات، ابزار و مواد اولیه به جای محصولات تمام شده از خارج کشور، نهایت سعی خود را به عمل آورده تا نمایشگاه مزبور رویدادی باشد در مسیر توسعه زیرساخت‌های صنعت و اقتصاد کشور تا محلی برای ورود کالاهای مصرفی و تمام شده که باعث مقابله سرمایه‌گذاران و صنعتگران خواهد شد.


منبع: خبرگزاری ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 11 =