آغاز به کار ۳ نمایشگاه‌ تخصصی در نمایشگاه بین المللی تهران

به نقل از خبرگزاری ایرنا : دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی معماری، دکوراسیون داخلی و خانه مدرن، یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی مادر، کودک و نوزاد و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کفش، کیف و صنایع وابسته دیروز سه‌شنبه با حضور معاون صنایع عمومی وزارت صمت و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران آغاز به‌کار کرد.

به گزارش ایرنا از وزارت صنعت، معدن و تجارت، دوازدهمین نمایشگاه بین المللی معماری، دکوراسیون داخلی و خانه مدرن با حضور ۱۷۱ شرکت در مساحتی افزون بر ۲۴هزار متر مربع، یازدهمین نمایشگاه بین المللی مادر، کودک و نوزاد با مشارکت ۶۵ شرکت در فضایی به وسعت ۶ هزار مترمربع به همراه هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کفش، کیف، چرم و صنایع وابسته با حضور ۱۹۰ شرکت داخلی و ۲ شرکت خارجی از کشورهای ترکیه و چین در فضایی بیش از ۱۴ هزار متر مربع در حال برگزاری است.

نمایشگاه معماری و دکوراسیون داخلی تهران (Midex) مهمترین رویداد حوزه معماری، خانه مدرن و دکوراسیون داخلی در ایران محسوب می‌شود. در این نمایشگاه شرکت‌های مشاوره و طراح معماری و معماری داخلی، تجهیزات دکوراسیون، کف پوش، دیوارپوش، پرده، لوازم تزئینی و مبلمان فضای باز، تجهیزات نورپردازی، تجهیزات هوشمندسازی، فناوری‌های نوین ساختمان و کتب تخصصی و دانشگاهی به ارائه محصولات و خدمات خود اقدام خواهند کرد.

از سوی دیگر، در نمایشگاه مادر، نوزاد و کودک تهران (MBC)، واحدهای تولیدی ارائه‌دهنده کالاها، اجناس و خدمات مربوط به حوزه مادران، کودکان و نوزادان گرد هم آمده‌اند تا نوین‌ترین دستاوردهای خود را عرضه کنند.

همچنین نمایشگاه بین‌المللی کفش، کیف، چرم و صنایع وابسته با هدف فراهم آوردن تکنولوژی‌های روز کشورهای پیشرفته، آشنایی با ماشین‌آلات جدید برای تولید محصولات چرمی کیف و کفش، ارتباط و تعامل بیشتر با تولیدکنندگان داخلی و خارجی، آشنایی با محصولات نوین مرتبط با صنعت کیف و کفش با اولویت شناساندن ظرفیت و توانمندی‌های شرکت‌های ایرانی در تولید و ارائه کالا و خدمات برگزار می شود.

گفتنی است؛ این نمایشگاه‌ها از امروز تا روز جمعه (۲۴ دی‌ماه) با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران دایر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × پنج =