کاهش دو ساعته محدودیت طرح زوج و فرد ویژه ماه مبارک رمضان

کاهش دو ساعته محدودیت طرح زوج و فرد ویژه ماه مبارک رمضان

 

تهران- ایرنا- رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: ساعت طرح زوج و فرد از فردا صبح ویزه ماه مبارک رمضان دو ساعت کاهش یافته و مانند طرح ترافیک از ساعت شش و نیم صبح تا 17 اعمال خواهد شد.

کد خبر: 82102204 (5373741) | تاریخ خبر: 17/03/1395 | ساعت: 10:54|

.

سردار سیدتیمور حسینی روز دوشنبه درگفت و گو با خبرنگار به تمهیدات پلیس راهور برای تسهیل در تردد روزه ‌داران اشاره کرد و افزود: معابر تهران با شروع ماه مبارک رمضان به لحاظ ترافیکی تغییرات خاصی را خواهند داشت.
رئیس پلیس راهورتهران بزرگ تصریح کرد: بار ترافیکی صبحگاهی با تاخیر شروع شده و باکاهش دوساعته در محدوده زوج و فرد 15 تا 20 درصد سبک‌تر شده و در عوض از ساعات 17 به بعد تا ساعات افطار بار ترافیک سنگین‌تر خواهد شد.
سردارحسینی افزود: بر همین اساس تمرکز و مدیریت ترافیکی بیشتر در ساعات عصر با توجه به اینکه مراجعه مردم برای خرید و انجام امورات روزمره در ساعات بعد از ظهر و نزدیک افطار پررنگ‌تر شده و پیک ترافیک نیز به موازات آن افزایش می‌یابد اعمال خواهد شد.
وی تاکید کرد: ساعت اعمال طرح ترافیک با طرح زوج و فرد همانند گذشته شده و از ساعت شش و نیم تا 17 اعمال می‌شود بنابراین بازه زمانی 17 به بعد فرصت مناسبی برای تردد شهروندان است.
سردار حسینی به روزهای بلند تابستان اشاره و تصریح کرد: خیلی از شهروندان تمایل دارند بعد از صرف افطار در تفرجگاه‌ها و بوستان‌ها حضور یابند. بنابراین تمهیدات خاصی پیش‌بینی شده و تا ساعت یک بامداد معابر زیر پوشش پلیس راهور قرار گرفته تا مردم بتوانند در کمال آرامش اوقات فراغت خود را سپری کنند.
رئیس پلیس راهورتهران بزرگ به بحث برخورد با تخلفات حادثه‌ساز و دور دور کردن‌ها اشاره و خاطرنشان کرد: برخورد با مزاحمت‌ها، تخلفات حادثه‌ساز و انجام اعمالی همچون دور دور کردن در دستور کار پلیس راهور قرار داشته و پلیس به شدت با این موارد برخورد می‌کند تا شهروندان در آرامش کامل به سر برند.


منبع: خبرگزاری ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + شانزده =