چهارمین کنفرانس بین‌المللی آلومینیوم ایران در هتل المپیک تهران

22 و 23 اردیبهشت ماه برگزار می شود :

چهارمین کنفرانس بین‌المللی آلومینیوم ایران در هتل المپیک تهران

تاریخ خبر: ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۵


مدیرعامل گروه کارخانه‌های تولیدی نورد آلومینیوم گفت: کنفرانس بین‌المللی آلومینیوم ۲۰۱۶ (IIAC 2016) توسط مرکز تحقیقات آلومینیوم ایران (IARC) و ایمیدرو (IMIDRO)، در تاریخ ۱۱-۱۲ ماه می سال ۲۰۱۶،‌ (۲۲ و ۲۳ اردیبهشت‌ ماه ۱۳۹۵) در هتل المپیک تهران برگزار خواهد شد.

به گزارش شاتا ؛ «حسنعلی رضایی مقدم» بااعلام این خبر؛ افزود : هدف از برگزاری این کنفرانس، تمرکز بر صنعت رو ‌به ‌رشد آلومینیوم ایران و سراسر جهان است.
به گفته رضایی مقدم؛ برگزاری چهارمین کنفرانس بین‌المللی آلومینیوم ایران در بهترین مقطع پساتحریم صورت گرفته  که بهترین زمان برای افزایش ارتباط با کشورهای خارجی به ویژه اروپایی‌ها و استفاده از تجربیات آنها در صنایع مختلف کشور از جمله صنعت آلومینیوم خواهد بود.
مدیرعامل گروه کارخانه‌های تولیدی نورد آلومینیوم خاطر نشان کرد : بی‌تردید حضور مهمانان و کارشناسان معتبر حوزه آلومینیوم و همچنین حضور شرکت‌‌های بزرگ این صنعت به نفع هر دو طرف یعنی ایران و شرکت‌های خارجی شرکت‌کننده در این کنفرانس خواهد بود.
 رضایی مقدم درباره برنامه‌های غرفه نورد آلومینیوم اراک در نمایشگاه جنبی چهارمین کنفرانس بین‌المللی آلومینیوم ایران نیز توضیح داد: کارشناسان ما با حضور در غرفه محصولات و توانمندی‌های شرکت را معرفی خواهند کرد.
وی در پایان گفت: از جمله مهمترین موضوعانی که در چهارمین کنفرانس بین‌المللی آلومینیوم ایران به آنها پرداخته خواهد شد می‌توان به فرصت‌های سرمایه‌گذاری خارجی گسترده در صنعت آلومینیوم ایران، آلومینیوم و بازارهای مربوط به آن، پیشرفت‌های آتی در تولید آلومینیوم و کاربردهای آن، تکنولوژی احیای آلومینیوم، مواد خام، ریخته‌گری و انجماد، خواص مکانیکی و شکل‌دهی، بازیابی و محیط ریست، متالورژی پودر، نانوتکنولوژی، عملیات حرارتی، جوشکاری و اتصال، مواد کامپوزیتی، مواد دیرگداز، خوردگی و مهندسی سطح، شبیه‌سازی و اتوماسیون و مدیریت مصرف انرژی در صنایع آلومینیوم اشاره کرد.


منبع: شاتا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + سیزده =