پیش‌بینی ۲ تا ۳ هزار میلیارد تومان جایزه صادراتی در بودجه ۹۵

پیش‌بینی ۲ تا ۳ هزار میلیارد تومان جایزه صادراتی در بودجه ۹۵

تصویب جداول بودجه تا ۲ روز آینده

۹۵/۰۱/۱۶ :: ۰۹:۱۱


.

خبرگزاری فارس: پیش‌بینی ۲ تا ۳ هزار میلیارد تومان جایزه صادراتی در بودجه ۹۵/ تصویب جداول بودجه تا ۲ روز آینده

عضو کمیسیون تلفیق بودجه گفت: در راستای اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی پیش‌بینی می‌شود ۲ تا ۳ هزار میلیارد تومان جایزه صادراتی از محل درآمدهای حذف یارانه غیرنیازمندان اختصاص یابد.

ایرج ندیمی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس با اشاره به بررسی وضعیت لایحه بودجه ۹۵ در مجلس اظهار داشت: عصر امروز ارقام، جداول و ردیف‌های بودجه سال 95 در کمیسیون تلفیق بررسی و تا دو روز آینده این ردیف‌ها مصوب شود.

عضو کمیسیون تلفیق بودجه 95 تصریح کرد: درحال حاضر احکام لایحه بودجه در دست نمایندگان بوده و می‌توانند مباحث را بررسی کنند و از یکشنبه هفته آینده نیز کل بودجه در صحن مجلس پیگیری می‌شود.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در مورد راهکارهای عملی اقتصاد مقاومتی در بودجه سال 95 تصریح کرد: تاکنون پیشنهادات خوبی مطرح و البته هنوز در جریان است، یکی از پیشنهادات مربوط به جایزه صادراتی بوده که پیش‌بینی می شود 2 تا 3 هزار میلیارد تومان از محل مازاد درآمدهای حذف یارانه‌بگیران به این موضوع اختصاص یابد.

وی ادامه داد: همچنین تقویت بنیه دفاعی در راستای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی مدنظر است که 5 هزار میلیارد تومان پیشنهاد شده است.


منبع: خبرگزاري فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + 14 =