فراخوان شانزدهمین دوره اعطای جایزه ملی تعالی سازمانی به سازمان ها و شرکت¬های سرآمد ایرانی

سازمان مدیریت صنعتی در نظر دارد، شانزدهمین دوره اعطای جایزه ملی تعالی سازمانی را به روال سال­ های گذشته در سال ۱۳۹۷ نیز به اجرا درآورد و سازمان­ ها و شرکت­ های سرآمد کشور را در اسفندماه امسال معرفی نماید.

لازم به ذکر است همه شرکت ­ها و سازمان­ های ایرانی در بخش­ های مختلف اعم از ساخت و تولید، خدمات، سلامت، آموزش و بخش دولتی و عمومی، در صورت انجام خودارزیابی بر اساس الگوی تعالی سازمانی و به اجرا گذاردن برنامه­ های بهبود می­ توانند متقاضی جایزه ملی تعالی سازمانی باشند.

جایزه ملی تعالی سازمانی مبتنی بر ارزیابی نظام­ های مدیریتی سازمان­ ها و دستاوردهای آن­ هاست که توسط سازمان مدیریت صنعتی و با بررسی دقیق فعالیت­ های لازم و بازدید از محل صورت می ­گیرد و اهداف زیر را دنبال می­ کند:

– ایجاد فضای رقابتی برای تعالی سازمان­ های ایرانی،

– تشویق سازمان­ ها برای اجرای خودارزیابی و شناخت نقاط قوت و زمینه­ های قابل بهبود خود،

– ایجاد فضایی برای تبادل تجربیات موفق در کشور.

در همین راستا اطلاعات تکمیلی­ درخصوص­ جایگاه جایزه ملی تعالی­ سازمانی در کشور، نحوه ثبت­ نام، زمان ­بندی و هزینه­ ها از طریق مستندات پیوست و سایت اینترنتی به نشانی www.iranaward.org  و یا iranaward.imi.ir  قابل دسترسی است. ضمناً به پیوست برنامه جایزه ملی تعالی سازمانی در سال ۱۳۹۷ ارائه می­ گردد.

متقاضیان در صورتی که به اطلاعات بیشتری نیاز داشته باشند مرکز تعالی سازمانی در سازمان مدیریت صنعتی با شماره تماس ۸۸۶۰۴۳۳۲ و ۸۸۶۰۴۲۲۲ داخلی ۴۱۴۰ آماده پاسخ ­گویی است.

برنامه جایزه ملی تعالی سازمانی در سال۱۳۹۷ (اینجا کلیک کنید)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × چهار =