گشایش دفتر 3 بانک خارجی در ایران

معاون اقتصادی بانک مرکزی:

گشایش دفتر 3 بانک خارجی در ایران

خبرگزاری فارس: گشایش دفتر 3 بانک خارجی در ایران

معاون اقتصادی بانک مرکزی خبر درج شده در خبرگزاری رویترز مبنی گشایش دفاتر نمایندگی 3 بانک اس‌ای‌او‌جی مسقط عمان، ووری بانک کره جنوبی و یو‌سی‌اُ هند در تهران را تایید کرد.

 تاریخ خبر: 1395/8/12

.


 خبرگزاری رویترز خبری بر روی سایت خود منتشر کرد که پیمان قربانی، معاون اقتصادی بانک مرکزی گفته است 3 بانک خارجی در حال گشایش دفاتر نمایندگی در ایران هستند.

وی افزود: بانک اس‌ای‌او‌جی مسقط عمان، ووری بانک کره جنوبی و یو‌سی‌اُ هند در فرآیند فراهم زمینه حضور خود در تهران قرار دارند.

پایگاه خبری بلومبرگ نیز پس از ان به انتشار این خبر پرداخت.

این خبرگزاری انگلیسی ساعتی بعد متن این خبر را از سایت خود پاک کرد و نوشت رویترز از صحت و سقم آن اطلاع ندارد و صحت آن را تایید نمی‌کند و لینک این خبر در شبکه خبری بلومبرگ را نیز درج کرد.

.

.
پیمان قربانی در گفتگو با خبرگزاری فارس ضمن تایید این خبر گفت این سوال در حاشیه همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری و توسعه در ایران از من پرسیده شد.


منبع: خبرگزاری فارس

1 دیدگاه

  1. فرشید گفت:

    سلام. من یه صادرکننده که به خاطر صادرات سرمایه خود را در کشور همسایه بد از چندین سال صادرات از دست دادم. ویک خانه که بیشی نیست ان هم بانگ ملت ان را به فروش گذاشته.. و در خانه دو فرزنده دانشجو دارم. نمیدانم چکارکنم. سرمایه هم ندارم کار کنم. جوز اینه دولت پشتیبانی بکند. یا معوقاتمان را پرداخت کند. تمام کشورهای جهان از ی صادرکننده حمایت میکند. نه اینکه صادرکننده با خانواده‌اش در کوشه خیابان بدون سر پناهگاه باشد. حرف دلمه. تحقیقاتش کنید خیلی خوبه… 32

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − نوزده =