تمام عوامل برای رساندن صنعت استان به قله های رفیع جمع شده اند

استاندار آذربایجان شرقی:

تمام عوامل برای رساندن صنعت استان به قله های رفیع جمع شده اند

تاریخ خبر:
.

تبریز – استاندار آذربایجان شرقی در مراسم افتتاح خط تولید گیربکس پیشرفته برای خودرو گفت: تمام عوامل در صحنه جمع شده ایم تا وضعیت تولید و صنعت استان را به قله های رفیع برسانیم.

اسماعیل جبارزاده ظهر چهارشنبه در مراسم افتتاح خط تولید گیربکس پیشرفته jhg  اظهار داشت: تولید خط گیربکس طرحی بود که از سال ۸۵ تاکنون بنا به دلایلی متوقف شده بود که خوشبختانه اکنون به مرحله بهره برداری رسیده است.

وی ادامه داد: در سال ۹۰ بعد از برجام و موفقیت های دولت تدبیر و امید موفقیت های زیادی را شاهد بوده ایم که یکی از این موفقیت ها واردکردن تکنولوژی ها از کشور فرانسه با همکاری شرکت رنو بود که امروز شاهد ورود صنعت و دانش فنی در استان هستیم.

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه این استان که به عنوان استان الگو از نظر اقتصاد مقاومتی است، اظهار داشت: تمام عوامل در صحنه جمع شده ایم تا وضعیت تولید و صنعت استان را به قله های رفیع برسانیم و امیدوارم با همت تولیدکنندگان به جای صادرات بشکه های نفت گیربکس های تولید شده استان را به کشورهای دیگر صادر بکنیم.

جبارزاده در پایان با تاکید بر لزوم اشتغالزایی برای قشر تحصیل کرده خاطر نشان کرد: عدم اشتغال افراد تحصیل کرده یکی از معضلات جامعه ما محسوب می شود که با تولید این محصول چندین شرکت قطعه ساز در کنار شرکت چرخشگر فعالیت خواهند کرد و این موضوع می تواند زمینه ساز اشتغال همین تحصیل کردگان جویای کار باشد.


منبع: خبرگزاری مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 11 =