سمینار بررسی سازوکار تامین مالی زنجیره تامین برگزار شد

در این سمینار که در مورد نحوه بهره برداری از ابزارهای نوین مالی در قانون بودجه سال ۱۴۰۱ است، جناب آقای فردوس باقری مدیرعامل سامانه سکوک (SAKKOOK) به معرفی پلتفرم تامین مالی و نحوه عضویت در آن پرداختند و همچنین مزایای تامین مالی زنجیره تامین مورد بررسی قرار گرفت.

🔸در این سمینار که با حضور تعدادی از اعضای انجمن برگزار شد، الزامات به کارگیری روش های تامین مالی زنجیره تامین توضیح داده شد.  از جمله فراهم نمودن مجموعه ای از راه حل های تامین خرید و انتقال کالاها و محصولات، از فروشندگان به خریداران در طول زنجیره تامین لازم به توضیح است. این روش همچنین شامل به کارگیری روش های مدیریت لجستیک نیز می شود از جمله هماهنگ سازی جریان داده ها، اداره مواد مواد اولیه، تولید، بسته بندی، اداره موجودی، حمل و نقل، انبارداری و حتی تحویل کالای ساخته شده. از جمله مزایای این روش، خرید مدت دار است که ارائه ابزارهای نوین پرداخت اعتباری و مدت دار برای انجام معاملات تجاری را شامل می شود.

🔸انجمن مدیران صنایع با هماهنگی با دست اندرکاران این سامانه در نظر دارد در صورت استقبال و درخواست اعضای محترم، این سمینار را مجدد برگزار نماید.

🔸علاقه مندان می توانند با شماره های انجمن ۸۸۳۰۴۰۷۰ و ۰۹۱۲۰۷۰۲۰۳۶ تماس حاصل فرمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × دو =