جزییات محدودیت‌های ترافیکی در جاده های کشور از 12تا 16خرداد ماه

سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور اعلام کرد؛

جزییات محدودیت‌های ترافیکی در جاده های کشور از 12تا 16خرداد ماه

سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای جزئیات محدودیت‌های ترافیکی در جاده های کشور را از روز چهارشنبه 12 خرداد تا روز یکشنبه 16 خرداد ماه 95 اعلام کرد.

 .


به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، تردد موتورسیکلت از ساعت 12 ظهر روز چهارشنبه (امروز) 12 خرداد ماه تا ساعت 2 بامداد روز یکشنبه 16 خرداد از محورهای کندوان ( کرج- چالوس)، هراز، فیروزکوه و تهران-سمنان-مشهد و بالعکس ممنوع است.
براساس این گزارش، تردد کلیه تریلرها، کامیون ها و کامیونت‌ها کماکان در زمان ها و مسیرهای گفته شده ممنوع است.

همچنین تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 18 امروز ( چهار شنبه) تا ساعت 6 صبح روز پنجشنبه 13 خرداد ماه از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع است. با اعلام مأموران پلیس راه در محل ، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت19:30 امروز تا ساعت 6 صبح روز پنجشنبه 13 خردادماه از کرج به سمت مرزن آباد (دزبن)به صورت یکطرفه خواهد بود.
در ادامه گزارش تاکید شده است، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 روز شنبه 15خرداد ماه تا ساعت 2 بامداد روز یکشنبه 16 خردادماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است. با اعلام مأموران پلیس راه محل ، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت16 روز شنبه 15 خرداد ماه تا ساعت 2 بامداد روز یکشنبه 16 خرداد از مرزن آباد به سمت کرج یکطرفه خواهد بود.

گزارش افزوده است: برای یکطرفه کردن محور کرج – چالوس در روز پنجشنبه 13 خرداد ماه از مرزن آباد به سمت کرج به منظور تسهیل در عبور و مرور کاروان های اعزامی و زائران مرقد مطهر حضرت امام خمینی (ره) و پشگیری از بروز گره ترافیکی در طول مسیر برحسب ضرورت و شرایط تصمیم گیری و اجرا خواهد شد.
سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای افزود: تردد کلیه تریلرها از محور هراز ممنوع است، همچنین تردد کلیه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حمل کنندگان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 امروز تا ساعت 6 صبح روز یکشنبه 16 خرداد ماه از محور هراز ممنوع است.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 تا 24 روز شنبه 15 خردادماه از رودهن (انتهای بلوار کریتون) به سمت آمل ممنوع و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 تا 24 روز شنبه 15 خرداد ماه از آب اسک به رودهن (محدوده مشاء)به صورت یکطرفه خواهد بود.

این گزارش تاکید دارد: تردد کلیه تریلرها به استثنای حمل کنندگان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 امروز تا ساعت 24 روز شنبه 15 خردادماه از تهران به قائمشهر و بالعکس ممنوع است.

تردد انواع کامیون ها و کامیونت ها به جز حمل کنندگان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 6 صبح تا 24 روز شنبه 15 خردادماه از تهران به قائمشهر و بالعکس ممنوع است. محور فوق از ساعت 7 صبح امروز تا 7 صبح روز یکشنبه 16 خردادماه مسدود است.

همچنین تردد انواع کامیون و تریلر به جز حمل کنندگان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 8 صبح تا 24 روزهای جمعه و شنبه 14 و 15 خرداد ماه از محوهای فوق ممنوع است. تردد انواع کامیون و تریلر به جز حمل کنندگان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 6 صبح تا 22 روز شنبه 15خردادماه از محورهای فوق ممنوع است.
همچنین تردد انواع تریلر و کامیون به استثنای حمل کنندگان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 18 روز پنجشنبه 13خردادماه تا ساعت 15 روز جمعه 14خردادماه از محور سلفچگان-قم و محور قدیم قم –تهران(درمسیر رفت و برگشت)ممنوع است.

وسایل نقلیه سنگینی که از استان های مرکزی و اصفهان به سمت تهران در حرکت هستند باید از محور سلفچگان-آزادراه ساوه-تهران وبالعکس به عنوان مسیر جایگزین استفاده کنند.

وسایل نقلیه سنگینی که از استان های جنوبی کشور (هرمزگان- سیستان و بلوچستان- کرمان- یزد) به سمت تهران در حرکت هستند باید از مسیر سه راهی نطنز- مورچه خورت- دلیجان- سلفچگان، ساوه- تهران و بالعکس و یا از مسیر آزادراه قم- کاشان و در ادامه از آزادراه قم- گرمسار به سمت تهران به عنوان مسیر جایگزین استفاده کنند.
گزارش تاکید دارد: تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت به استثنای حمل کنندگان مواد سوختی وفاسد شدنی از ساعت 17 روز پنجشنبه 13خردادماه تا ساعت 17 روز جمعه 14خرداد ماه از محور قدیم تهران- قم ممنوع است.

تردد انواع کامیون و تریلر به جز حمل کنندگان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 روز پنجشنبه 13خرداد ماه تا 24 روز جمعه 15خرداد ماه از محورهای فوق ممنوع است.
همچنین تردد انواع کامیون ها، کامیونت ها و تریلر به جز حمل کنندگان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 13 تا 24 امروز (چهارشنبه) و همچنین از ساعت 7 صبح تا 24 روز شنبه 15خرداد ماه از محور ایوانکی-دماوند ممنوع است.

تردد انواع کامیون ها، کامیونت ها و تریلر به استثنای حمل کنندگان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 13 تا 24 روز چهارشنبه و همچنین از ساعت 7 صبح تا 24 روز شنبه 15 خرداد ماه از محور سمنان- فیروزکوه (گردنه بشم به محور دماوند فیروزکوه) ممنوع است.

تردد انواع کامیون ها به جز حمل کنندگان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 7 صبح تا 23 روز جمعه 14 خردادماه و همچنین از ساعت 7 صبح تا 23 روز یکشنبه 16خردادماه از محورهای فوق ممنوع است.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − هفت =