معاون پارلمانی وزیر صمت : قوانین مزاحم صنایع با کمک مجلس حذف می‌شود

معاون پارلمانی وزیر صنعت ، معدن و تجارت گفت : صنایع ما با مشکلات ریز و درشت فراوانی دست به گریبان هستند که در سال جاری با توجه به این که سال تولید ، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها نام گرفته ، قوانین مزاحم در بخش صنایع با کمک مجلس حذف می‌شود.

محمد دامادی روز یکشنبه در بازدید از چند واحد تولیدی شهرک صنعتی نکاء در شرق مازندران گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : با توجه به فرمایشات رهبری و شعار سال ، همه تلاش ما برای افزایش تولید، پشتیبانی از تولید کنندگان و رفع موانع است.

وی ادامه داد : تلاش داریم تا قوانین مزاحم را با کمک مجلس حذف و مشکلات صنعت را برطرف و گره گشایی کنیم و در پی یافتن مشکلات در صنایع و برطرف کردن آن باشیم.

دامادی گفت : موانع در صنعت وجود دارد ولی در کنار موانع ما شاهد ظرفیت های بسیار و فراوانی هم در صنایع هستیم و توانمندی بسیار بالایی در صنایع داخلی کشور وجود دارد که باید از این ظرفیت ها استفاده کرد.

معاون پارلمانی وزیر صنعت افزود : کشور ما دارای صنایع دانش بنیان فراوانی است که با استفاده از توان داخلی و بهره مندی از توانمندی مهندسان داخلی می توانیم موانع را از سر راه بر داریم و لازم است با شناسایی این صنایع و استفاده از ظرفیت ها، برای برطرف کردن مشکلات صنایع  وارد عمل شده و به خط شویم.

وی گفت : کارهای مهمی برای سال جدید با توجه به دغدغه های رهبری و شعار سال در دستور کار قرار گرفته است و مقرر شد تا پایان فروردین ماه موانع و مشکلات احصاء و با محوریت وزارت صنعت، معدن و تجارت و با همکاری وزارت اقتصاد و بانک مرکزی مانع زدایی ها در دستور کار قرار گیرد و برای اردیببهشت ماه خبرهای خوب و خوشی در بخش صنایع در راه است.
منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 1 =