تداوم طرح رونق توليد با ارائه تسهيلات

تداوم طرح رونق توليد با ارائه تسهيلات

تاریخ خبر:  30/2/1396


وزيرصنعت، معدن و تجارت با حضور در خانه صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوي با صنعتگران و توليدكنندگان ديدار و گفت‌وگو كرد. در اين ديدار مهم‌ترين مسائل توليد و نيز پيشنهادات كارآفرينان براي رونق توليد در استان بحث و بررسي شد. محمدرضا نعمت‌زاده در اين نشست در سخناني از برنامه‌ريزي گسترده وزارت صنعت، معدن و تجارت براي رونق توليد در سال جاري خبر داد و گفت: با تداوم اجراي طرح رونق توليد در سال جاري و پشتيباني مالي از واحدها شاهد رفع گرفتاري‌هاي صنعتگران و استفاده از ظرفيت‌هاي خالي واحدها خواهيم بود.

وي صنعت و معدن را پيشران توسعه اقتصادي عنوان كرد و گفت: توسعه اين بخش تضمين‌كننده اشتغال پايدار و تحقق سياست‌هاي اقتصاد مقاومتي خواهد بود. نعمت‌زاده در ادامه از رفتار بانك‌ها در برابر توليدكنندگان انتقاد كرد.

در اين نشست حسن حسيني، رييس خانه صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوي نيز با اشاره به برخي از مشكلات فراروي صنعت از تلاش اين وزارتخانه براي رفع آنها تقدير كرد. وي افزود: در خراسان شاهد تعامل خوب بخش خصوصي، تشكل‌ها و بخش دولتي براي توسعه استان هستيم. حسيني اظهاركرد: هر چند كه برخي از مشكلات توليدكنندگان همچنان پابرجاست اما با تلاش وزارت و سازمان صنعت، معدن و تجارت، بسياري از مشكلات رفع شده است.


منبع: روزنامه تعادل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × چهار =