تهران میزبان ششمین نمایشگاه بین‌المللی مبلمان اداری

تهران میزبان ششمین نمایشگاه بین‌المللی مبلمان اداری

زمان برگزاری : از پنجم تا هشتم دی ماه سال جاری به مدت چهار روز در  محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران

یکشنبه / ۲۸ آذر ۱۳۹۵

مبلمان اداری

ششمین نمایشگاه بین‌المللی مبلمان اداری (هوفکس 2017) با حضور 100 شرکت داخلی و خارجی از پنجم تا هشتم دی امسال در نمایشگاه بین اللملی تهران برگزار می شود.

مهمترین هدف از برپایی این نمایشگاه فراهم کردن بستری جهت ارتقای سطح کمی و کیفی طراحی، تولید، فروش و صادرات تولیدات و محصولات ایرانی است.

این نمایشگاه در فضایی به وسعت۱۸ هزار متر مربع در حالی آغاز به کار می کند که حدود ۱۰۰ شرکت داخلی و خارجی از کشورهای چین، تایوان، ایتالیا و… آخرین توانمندی خود را به نمایش می‌گذارند و علاوه بر حضور پر رنگ در نمایشگاه با یکدیگر رقابت می‌کنند.

همچنین در این نمایشگاه از  هیات های تجاری کشورهای ترکیه، آذربایجان، ارمنستان، عراق، قطر، عمان، پاکستان، امارات، افغانستان، روسیه و… جهت بازدید از نمایشگاه دعوت شده که امید می رود به امضای تفاهم ‌نامه‌های همکاری و البته اجرایی منجر شود.

بر اساس این گزارش، اولویت‌های برگزاری نمایشگاه حمایت از تولید مبلمان اداری در داخل کشور با رویکرد صادراتی است و کالاهایی  چون صندلی اداری و آمفی تئاتر، میز، کتابخانه، فایل و تجهیزات و لوازم تکمیلی اداری، مبلمان و دکوراسیون اداری، پارتیشن و کانتر و … ارائه می‌شود.               

نو آوری در عرصه تولید یا خدمات، گرید بندی محصولات، برگزاری مسابقه ارزیابی محصولات برتر، نظرسنجی وبرگزاری اولین دوره مسابقه صادراتی ایران از دیگر برنامه های این دوره نمایشگاه خواهد بود.

گفتنی است، ششمین نمایشگاه بین‌المللی مبلمان اداری (هوفکس ۲۰۱۷) از پنجم تا هشتم دی ماه سال جاری به مدت چهار روز در  محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار می شود.


منبع: خبرگزاری ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 3 =