برگزاری نمایشگاه بین‌المللی لوازم خانگی در تهران

با حضور 186 شرکت خارجی
برگزاری نمایشگاه بین‌المللی لوازم خانگی در تهران

تاریخ چاپ:  دوشنبه 1/9/1395

شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی لوازم خانگی از چهارم تا هفتم آذرماه سالجاری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه تجارت، این نمایشگاه در فضایی در حدود  28 هزار مترمربع مشتمل بر بیش از  24 هزار متر مربع فضای داخلی و نزدیک به چهار هزار مترمربع فضای خارجی با حضور 252 شرکت داخلی و 186 شرکت خارجی درتهران برگزار خواهد شد.

شرکت‌های خارجی از کشورهای ترکیه، چین، اسپانیا، ایتالیا، آلمان، فرانسه، چک، مالزی، ژاپن، کره، استرالیا، هند و انگلیس به مدت چهار روز آخرین دستاوردهای خود را در معرض دید عموم قرار می‌دهند.

شرکت‌کنندگان در دو بخش داخلی و خارجی، به منظور برقراري ارتباط مستقیم تولیدكنندگان و فروشندگان با مصرف كنندگان، جذب برندها و مارك‌های خارجی با رعایت اصول نمایشگاهی و جذب شركت‌های مادر تخصصی با خدمات پس از فروش، حمایت از تولیدات با کیفیت داخلی و مبارزه  با قاچاق کالا و شناساندن ظرفیت و توانمندی‌های خود در زمینه تولید انواع یخچال، فریزر، تلویزیون، ماشین لباسشویی، لوازم برقی و سایر لوازم آشپزخانه در نمایشگاه حضوری چشمگیر خواهند داشت.

با توجه به موارد فوق، می‌توان این نمایشگاه را مکان مناسبی برای سنجش توان رقابتی مشارکت کنندگان و آشنایی سایر متخصصان و علاقه‌مندان با تکنولوژی‌های روز این صنعت قلمداد کرد. 


منبع: سازمان توسعه تجارت ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + 9 =