ادامه طرح بازرسی از اصناف در هفته‌های آینده/نظارت شدت می‌یابد

فاضلی اعلام کرد:

ادامه طرح بازرسی از اصناف در هفته‌های آینده/نظارت شدت می‌یابد

کراپ‌شده - فاضلی اصناف کشور

.


رئیس اتاق اصناف ایران با اشاره به اینکه طرح بازرسی از اصناف در هفته های آینده هم با شدت بیشتری ادامه پیدا می کند، گفت: تمام بازار تحت نظارت بازرسان قرار خواهد داشت.

علی فاضلی در خصوص طرح مبارزه با قاچاق کالای اصناف در روزهای آینده، گفت: موضوع نظارت بر بازار یک امر عادی است و فقط موضوع مبارزه با قاچاق کالا این نیست که به سراغ بازار لوازم خانگی برویم بلکه تمام بازار را تحت نظارت خواهیم داشت.

وی با بیان اینکه تمام کالاهای عرضه شده در بازار را رصد می‌کنیم، افزود: این نظارت‌ها همیشه در بازار بوده است اما در هفته‌های اخیر بیشتر شده است و بازاراهای مختلف را در برمی‌گیرد.

رئیس اتاق اصناف ایران با اعلام اینکه هیچ بنگاه صنفی حق خرید و فروش کالاهای قاچاق را ندارد و این جرم است، اظهار داشت: بازرسان اصناف وظیفه دارند تا بنگاه‌ها را رصد کرده و در صورت وجود اجناس قاچاق، مراتب را به سازمان های مربوطه اطلاع دهند.

فاضلی در خصوص اینکه آیا در این مدت کالایی توقیف شده است یا نه، گفت: بازرسان اصناف اجازه توقیف کالاها را ندارند و مسئولان سازمان‌های مربوطه این کار را انجام می‌دهند.

وی با اشاره به اینکه بازرسان در این هفته چند بازار را رصد کرده اند، افزود: در هفته‌های آینده هم این طرح با شدت بیشتری ادامه دارد و سایر بازارها هم زیرنظر قرار می‌گیرد.


منبع: خبرگزاری مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × سه =