مجمع عمومی عادی سالانه انجمن مدیران صنایع برگزار شد

در ساعت 11 صبح روز شنبه مورخ 1400/8/22 مجمع عمومی سالانه انجمن مدیران صنایع در سال 1400 به صورت برخط در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران با حضور جمعی از مدیران عضو و اعضای هیات مدیره و جناب آقای میرشفیعی نماینده اتاق ایران برگزار شد.

ابتدا جناب آقای مهندس محسن خلیلی ریاست انجمن سخنرانی نمودند و سپس آقایان: مهندس خلیلی به عنوان رییس جلسه و محمدحسین فلاح و سید حسین سلیمی به عنوان ناظر و محمدرضا ستوده به عنوان منشی انتخاب شدند و جلسه رسمیت یافت.

در ادامه برابر دستور جلسه آقای محمدرضا ستوده، دبیرکل انجمن گزارش عملکرد فعالیت های انجمن در سال 1399 را به اطلاع اعضای حاضر در جلسه و دیگر شرکت کنندگان که به صورت برخط مشارکت داشتند، رساندند. آقای مهندس سیدحسین سلیمی خزانه دار انجمن گزارش مالی و بودجه انجمن را ارائه نمودند و در غیاب آقای اثنی عشری بازرس انجمن، گزارش بازرس توسط آقای محمدرضا جابرانصاری نایب رییس انجمن قرائت شد.

سپس در مورد گزارش فعالیت ها و عملکرد مالی انجمن در سال 1399 و برنامه و بودجه سال 1400 رای گیری به عمل آمد که تصویب شد و حق عضویت اعضای جدید مبلغ 5/6 میلیون تومان و ورودیه مبلغ پانصد هزار تومان تعیین گردید و روزنامه اطلاعات به عنوان روزنامه رسمی انتخاب شد.

در ادامه برای انتخاب بازرس قانونی رای گیری به عمل آمد که بار دیگر آقای احمد اثنی عشری به عنوان بازرس اصلی و آقای قاسم مصطفوی به عنوان بازرس علی البدل انتخاب شدند.

همچنین مصوب شد برای بازسازی انجمن، اعضا کمک های مالی و یا جنسی نمایند که در محل آقای مهندس خلیلی اعلام کردند مبلغ100 میلیون تومان و آقای محمدحسین فلاح اعلام کردند مبلغ 30 میلیون تومان کمک خواهند نمود. ضمناً قرار شد در اولین جلسه هیات مدیره کمیته ای با عضویت تعدادی از اعضای هیات مدیره برای بازسازی انجمن تشکیل و اقدامات بعدی توسط این کمیته انجام شود.

مجمع در ساعت 13:00 پایان یافت.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 4 =