نمایشگاه مجازی ایران

افتتاح رسمی نمایشگاه ۱۴۰۰/۱/۳۰

نخستین نمایشگاه مجازی ایران با همکاری و حمایت اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی ایران  ،سازمان توسعه تجارت ایران، صندوق نوآوری و شکوفائی، مرکز توسعه فرهنگ و هنر در فضای مجازی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صمت، شرکت ملی پست، شرکت شهرک‌های صنعتی استان تهران، جهت معرفی توانمندی‌های تولیدی و صادراتی فعالان اقتصادی در بخش‌های «دانش‌بنیان»،«تجارت و بازرگانی»، «صنعت»، «معدن»، «کشاورزی و صنایع غذایی»، «صنایع پلاستیک»، «نشر و رسانه‌ دیجیتال»، «فرهنگ و هنر» و «خدمات» از تاریخ پنجم اسفندماه ۱۳۹۹  آغاز به کار نموده است و تا تاریخ پنجم خردادماه ۱۴۰۰ ادامه خواهد داشت.

این رویداد مهم ملی با شعار “نمایشگاه مجازی، تداوم تجارت در عصر نوین” همگام با آخرین تحولات دیجیتال با هدف کاهش هزینه‌های بازاریابی و تبلیغات، محصولات و خدمات صاحبان کسب و کار را در مجامع بین المللی به نمایش می‌گذارد. همچنین با حذف محدودیت‌های زمانی و مکانی امکان حضور مجازی بازدیدکنندگان داخلی از اقصی نقاط کشور را فراهم می‌سازد.

جهت دعوت از بازدیدکنندگان خارجی هماهنگی‌های لازم از طریق اتاق بازرگانی ایران، اتاق بازرگانی تهران، اتاق ‌های مشترک بازرگانی و وزارت امور خارجه برای اطلاع رسانی در خصوص برگزاری نمایشگاه مجازی ایران به سفارتخانه‌های ایران در سایر کشورها، سفارتخانه‌های خارجی مقیم تهران و اتاق‌های بازرگانی سایر کشورها صورت پذیرفته است. در این راستا تاکنون کشورهای اسپانیا، اتریش، ایتالیا، آلمان، ترکیه، روسیه، چین و هند جهت اختصاص روز‌های تجاری برای برپایی سمینار معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری و کسب و کار ایران، همچنین انجام ملاقات‌های تجاری رو در رو بصورت آنلاین اعلام آمادگی نمودند که تقویم این رویدادها نیز متعاقبا اعلام خواهد شد.

شایان ذکر است افتتاحیه رسمی نمایشگاه مجازی ایران در تاریخ سی‌ام فروردین ماه ۱۴۰۰ می‌باشد و فعالان اقتصادی می‌توانند جهت مشارکت یا اختصاص غرفه مجازی از طریق آدرس اینترنتی www.iranvirtualexpo.com  اقدام نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 20 =