برگزاری اولین دوره کارگاه آموزشی نیم روزه کارآفرینیِ ماندگار در انجمن مدیران صنایع

انجمن مدیران صنایع- اولین دوره کارگاه آموزشی نیم روزه «کارآفرینیِ ماندگار» در ساعت ۸ صبح روز چهارشنبه ۶ اسفند ماه ۱۳۹۹  با حضور جمعی از اعضای انجمن مدیران صنایع و خانواده آنان در سالن اجتماعات انجمن برگزار گردید.

ابتدا دبیر کل انجمن، جناب آقای محمد رضا ستوده، به معرفی انجمن و موسسه فرهنگی، هنری و انتشاراتی «نامه های سرزمین نوروز» پرداختند و جلسه کارگاه آموزشی رسما آغاز گردید. سپس مدرس دوره جناب آقای رضا زمانی، به تشریح چگونگی تهیه و چاپ جلد سوم از مجموعه کتاب های «نامه ای به فرزندم» پرداختند که این مجموعه حاصل همکاری و بهره مندی از حمایت معنوی انجمن مدیران صنایع، طی سال های ۱۳۹۸ و ۱۳۹۹ می باشد.جلد سوم این مجموعه شامل نامه ها، سروده ها و گفت و گو های ۷۴ تن از بزرگان و مفاخر عرصه تولید و کارآفرینی ایران زمین خطاب به فرزندانشان می باشد.

در این کارگاه آموزشی مدرس به نتایج حاصل از مطالب مندرج در کتاب اشاره کردند که نشانگر یک عمر تجربه مدیران و کارآفرینان عرصه صنعت و اقتصاد کشور است.

در ادامه ، مباحث و تکنیک های تداوم کسب و کار خانوادگی، بیان چکیده رمز و راز موفقیت و ماندگاری مفاخر و مشاهیر ماندگار عرصه تولید، صنعت و کارآفرینی در کتاب «نامه ای به فرزندم» و بررسی و تطبیق تجربیات، اندیشه ها، و عملکردهای ایشان با مفاهیم، تکنیک ها، و مباحث علمی و کاربردی محیط کارآفرینی و فضای کسب و کار ارائه شد.

دوره آموزشی با اهداء گواهینامه به شرکت کنندگان و پذیرایی در ساعت ۱۳ خاتمه یافت.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − یک =