اولین وبینار آموزشی «دوره مقدماتی ورود به صنعت بلاک چین و رمزارزها» زمان: چهارشنبه ۲۹ بهمن و دوشنبه ۳ اسفند ماه ساعت ۱۴

کمیسیون فناوری اطلاعات و ارتباطات اتاق ایران طی نامه شماره ۱۱۷۴۷/۵۰/ص  مورخ ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ در نظر دارد پویش ملی آموزش رایگان را در راستای توسعه کاربری فناوری اطلاعات در کسب و کارها به منظور تحقق اهداف اقتصاد دیجیتال و اشتغال زایی راه اندازی نماید.

با عنایت به شعار سال مبنی بر «جهش تولید» از یک سو و تاثیر ویروس کرونا بر اقتصاد جهانی و رویکرد مردم در بهره گیری از فضای مجازی برای حفظ سلامت جامعه از سوی دیگر، اهمیت فناوری اطلاعات به عنوان موتور محرک اقتصاد و تاثیر آن بر رفتار فرهنگی و اجتماعی بیش از پیش نمایان می شود. بهره گیری از روش های نوین فناورانه در بخش های مختلف صنعت باعث افزایش کیفیت محصولات و خدمات، افزایش بهره وری و کاهش هزینه ها خواهد شد.

بهبود محیط کسب و کار، افزایش تولید و توسعه صادرات غیرنفتی از یک سو و تشویق جوانان متخصص کشور برای حضور در عرصه های گوناگون اقتصادی از سوی دیگر، اهمیت نقش آفرینی اتاق بازرگانی ایران در پویش ملی آموزش رایگان، به منظور ارتقا کاربری فاوا در کشور را پررنگ تر می نماید.

این پویش در راستای ایجاد بستری برای توسعه کاربرد فناوری جهت بازاریابی و بازارسازی در داخل و خارج از کشور می باشد. شایان ذکر است بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته و تفاهم با یک کالج کانادایی، اساتید ایرانی اقتصاد دیجیتال مقیم خارج از کشور با این پویش همکاری خواهند نمود که فرصتی مغتنم برای ارتباط فی مابین ایرانیان در سراسر جهان می باشد.

از این رو وبینار آموزشی با موضوع «دوره مقدماتی ورود به صنعت بلاک چین و رمزارزها» مورخ چهارشنبه ۲۹ بهمن و دوشنبه ۳ اسفند ماه ساعت ۱۴ به صورت آنلاین برگزار می شود.

پوستر دوره آموزشی پیوست است.

لینک ثبت نام جهت دریافت گواهی نامه : Https://chambertrust.ir/Blockchain

لینک وبینار: https:// www.skyroom.online/ch/iccima/iccima

آدرس اینستاگرام کمیسیون: ict.commission.iccim

شماره تماس: ۸۵۷۳۲۴۱۳ – ۰۲۱ خانم فتوحی دبیر کمیسیون

برای مشاهده پوستر سمینار اینجا کلیک کنید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + 9 =