احتمال ابلاغ قانون بودجه 95 در هفته جاری به دولت/ بررسی برنامه ششم فردا آغاز می‌شود

احتمال ابلاغ قانون بودجه 95 در هفته جاری به دولت/ بررسی برنامه ششم فردا آغاز می‌شود

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت:‌ در صورتی که لایحه بودجه ۹۵ از سوی شورای نگهبان ایرادی نداشته باشد، قانون بودجه هفته جاری به دولت ابلاغ می شود.

۹۵/۰۲/۰۴ :: ۱۴:۰۷

اسماعیل جلیلی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، با اشاره به بودجه سال 95، کشور اظهار داشت: در صورتی که شورای نگهبان به بودجه ایرادی نگیرد، هرچند مجلس تعطیل است، اما فرایند اداری آن طی شده و هفته جاری به دولت ابلاغ خواهد شد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس تاکید کرد: در صورتی که ایرادی از سوی شورای نگهبان ایرادی به بودجه وارد باشد، هفته آینده با شروع به کار مجلس، موضوع بررسی و در نهایت به دولت ابلاغ می‌شود.

عضو کمیسیون تلفیق برنامه ششم در مورد بررسی لایحه برنامه ششم تصریح کرد: نمایندگان کمیسیون تلفیق از فردا (یکشنبه) در دو شیفت صبح و عصر نتیجه کارگروه‌های چهارگانه را با مشورت دیوان محاسبات، مرکز پژوهش‌ها، دولت و نمایندگان خواهد بود، در کمیسیون تلفیق بررسی و تصویب می‌کند.

این نماینده مجلس افزود: هفته آینده لایحه برنامه ششم به هیات رئیسه مجلس ارائه خواهد شد، تا پس از آن در دستور رسیدگی بررسی صحن مجلس قرار گیرد.

جلیلی با تاکید بر اینکه مجلس تلاش می‌کند، روح اقتصاد مقاومتی در برنامه ششم حاکم شود، تصریح کرد: مباحثی از جمله رشد اقتصادی 8 درصد، تورم، رکود، رشد سرمایه‌گذاری، نرخ بهره‌وری و اشتغال در این برنامه مدنظر است.


منبع: خبرگزاري فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 3 =