دیدار شهردار تهران و همراهان با جناب آقای مهندس خلیلی رییس هیات مدیره انجمن مدیران صنایع

جناب آقای مهندس پیروز حناچی شهردار تهران و تعدادی از مسوولان شهرداری در تاریخ ۱۳۹۸/۲/۲۲ در دفتر جناب آقای مهندس خلیلی حضور یافته و از زحمات ایشان تقدیر به عمل آوردند. در این جلسه جناب آقای جابرانصاری نایب رییس هیات مدیره انجمن، دبیران کل انجمن مدیران صنایع، کنفدراسیون صنعت، انجمن صنایع لوازم خانگی و تعدادی از کارشناسان حضور داشتند  و در مورد تعامل بین شهرداری و تشکلها خصوصاً انجمن مدیران صنایع تاکید و قرار شد در جهت حل مشکلات و استفاده از پتانسیلهای موجود همکارهای بیشتری به عمل آید.

 

با هدف توسعه اندیشه حمایت از مردان بزرگ

قدردانی شهردار تهران از آقای مهندس خلیلی به عنوان یک صنعتگر قدیمی

 

– پیروز حناچی شهردار تهران یکشنبه ۲۲ اردیبهشت به دفتر کار محسن خلیلی صنعتگر قدیمی ایران و رئیس هیات مدیره انجمن مدیران صنایع رفت و درکنار مهندس خلیلی و گروهی از مدیران تشکلهای کارفرمایی نشست.

 

– محسن خلیلی در این دیدار که شهرداران برخی از مناطق تهران نیز دکتر حناچی را همراهی می کردند فرمودند تجربه ام می گوید عزت و احترام مردم نصیب کسانی می شود که صادقانه برای بهروزی شهروندان کار و فعالیت کرده اند. این تجربه آسان به دست نیامده است و من با حضور در متن فعالیت های اجتماعی و صنعتی به آن رسیده ام.

– مهندس خلیلی با اشاره به اینکه رزومه شهردار تهران و سابقه فعالیت های وی نشان می دهد ایشان توانایی اداره تهران به مثابه یکی از ابرشهرهای کلان را دارد. ما خرسندیم که یک متخصص اداره تهران را دراختیار گرفته است و من همین جا آمادگی انجمن مدیران صنایع و سایر تشکل هایی که درآنها مسئولیت دارم برای همکاری برای تهران آبادتررا اعلام می کنم.

 

– دراین دیدار پیروز حناچی شهردار تهران نیز در سخنان گفتند : سرزمین ایران سرزمینی جاویدان است و این روزهای سخت را نیز پشت سر می گذارد. تجربه تاریخی نشان می دهد ایران هرگز زیر بار سختی ها و دشواری ها از پای درنیامده و درنمی آید. این حرف را از زبان شمار قابل اعتنایی از مدیران و متخصصان خارجی که در سمینارها و همایش های بین المللی با انها صحبت کرده ام شنیده ام و داوری درستی است. ایرانیان  روزهای سخت جنگ را با اتحاد و انسجام همه نهادها و مردم  پشت سرگذاشته اند.

 

– شهردار تهران گفت وظیفه شهرداران است که از مردان و زنان سخت کوش و اصیل که در مسیر توسعه ایران فعالیت کرده اند قدردانی کند. قدردانی من از آقای خلیلی به عنوان یک صنعتگر قدیمی با هدف توسعه اندیشه حمایت از مردان بزرگ است.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + 17 =