گام‌به‌گام با انتخابات اتاق بازرگانی

ثبت‌نام کاندیداهای انتخابات اتاق بازرگانی ادامه دارد. براساس اطلاعیه‌ای که از سوی انجمن نظارت بر انتخابات دوره نهم اتاق‌های بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران منتشر شده، نهمین دوره انتخابات، روز شنبه ۱۱ اسفندماه ۱۳۹۷ در تمام شهرستان‌ها برگزار می‌شود.

بنابراین با آغاز فعالیت‌های انتخاباتی، «دنیای اقتصاد» در «گام‌به‌گام با انتخابات اتاق بازرگانی»، شنیده‌ها را از رقابت‌های انتخاباتی منتشر می‌کند. مواردی که در این بخش می‌خوانید صرفا خبرهایی است که جسته و گریخته به گوش می‌رسد.

 

  •   تنها ۱۳ نفر تا بعدازظهر روز دوشنبه برای کاندیداتوری انتخابات اتاق شرکت کرده بودند که نشان می‌دهد هنوز فضای رقابت‌های انتخاباتی سرد است.
  •   آخرین خبرها از ثبت‌نام چهره‌های شناخته شده برای کاندیداتوری انتخابات اتاق بازرگانی تهران حکایت از حضور علی نقیب و مجیدرضا حریری در محل ثبت‌نام در اتاق تهران دارد.
  •   شنیده می‌شود چند ائتلاف که در دوره قبل رای نیاوردند، قصد دارند یک ائتلاف واحد در مقابل ائتلاف پیروز دوره قبل تشکیل دهند.
  •   محسن جلال‌پور هم اعلام کرده که در انتخابات اتاق بازرگانی شرکت نمی‌کند. او به پیشکسوتان اتاق بازرگانی توصیه کرده که اجازه دهند جوانان وارد فضای اتاق بازرگانی شوند.
  •   ثبت‌نام برای کاندیداتوری اتاق بازرگانی تهران تا ۲۶ دی ماه ادامه خواهد داشت.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + یک =