نشان برتری بر سینه سن ‏‌ایچ

شرکت عالیفرد (سن ایچ)، واحد نمونه کشوری در سال ۱۳۹۷ است.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، بنابر اعلام شرکت عالیفرد، صاحب برند نام‌آشنای سن‌ایچ، امسال به عنوان واحد نمونه کشوری سال ۱۳۹۷ انتخاب شد. این شرکت با ۴۰ سال تجربه، امروز یکی از پرطرفدارترین نام‏‌ها در بین تولیدکنندگان موادغذایی به شمار می‌رود. تنوع و کیفیت محصولات این شرکت و رعایت تمامی معیارهای کیفی-صنعتی، باعث شد تا نه تنها به عنوان تولیدکننده‏ای خوشنام نزد مصرف‌کنندگان نهایی، بلکه به عنوان یک واحد تولیدی معتبر در بین صاحبان صنایع غذایی کشور و نهادهای ناظر کیفیت و استانداردهای ملی و بین‌المللی مورد توجه قرار گیرد.

معیار انتخاب برترین تولیدکننده
جایزه واحد نمونه سال ۱۳۹۷ به پاس تلاش‌های شرکت عالیفرد (سن ایچ) برای رعایت معیارهایی چون عدم وجود مغایرت کیفی در محصولات ارائه شده به بازار، دارابودن استانداردهای کارخانه‌ه‏ای، دارابودن استانداردهای تشویقی، مشارکت در تدوین استاندارد ملی ایران، مشارکت در تدوین استانداردهای بین‌المللی، سرمایه‌گذاری برای ارتقا تکنولوژی، دارابودن استانداردهای بین‌المللی کیفیت، بالابودن سرانه آموزش نیروی انسانی، حفظ رابطه بین دانشگاه و صنعت و انجام پروژه‌های تحقیقاتی، انجام پروژهای بهبود کیفیت، ارتقا فناوری و تکتولوژی، ارائه محصولات خاصیت محور به بازار و صرفه‌جویی در مصرف انرژی، به این واحد تولیدی با سابقه تعلق گرفت.

توسعه و ارتقاء سطح استانداردها
شرکت عالیفرد (سن‌ایچ) هر ساله، از طرف سازمان غذا و دارو و همچنین از سوی سازمان استاندارد به عنوان واحد نمونه و برتر استان مرکزی شناخته می‌شود. این واحد در ۲۱ مهرماه امسال، برای پنجمین بار در طول فعالیت خود به عنوان واحد نمونه کشوری شناخته شد و نشان مربوطه را از معاون اول ریاست جمهوری دریافت کرد.
این شرکت همچنین در سال جاری برای دو محصول آب سیب ممتاز و آب گوجه فرنگی، موفق به کسب نشان سلامت شده که این نشان طی مراسمی در تاریخ ۲۵ مهرماه، توسط وزیر بهداشت به این شرکت اهدا شد. انتخاب به عنوان تولیدکننده برتر از سوی سازمان صنعت، معدن و تجارت و همچنین به عنوان واحد سبز به دلیل فعالیت‌های زیست‌محیطی از دیگر موفقیت‌های چشمگیری‌ست که شرکت عالیفرد (سن‌ایچ) در سال ۱۳۹۷ به آن دست یافته است.
شرکت عالیفرد به عنوان یکی از موفق‌ترین تولیدکنندگان داخلی، در راستای کارآفرینی و ترویج حمایت از کسب‌وکارهای داخلی، سال‌ها است که به طور پیوسته مراحل ترقی و توسعه را طی می‌کند که این امر برای این تولیدکننده ملی، نوید آینده‌ای روشن را می‏‌دهد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × پنج =